Oficjalny Internetowy Serwis Informacyjny  
   Aktualny serwis
° Insygnia
° Historia
° Geografia
° Przyroda
° Gospodarka
° Sfera społeczna
° Infrastruktura lokalna
° Nagrody
sławni ludzie z naszej gminy
  

Urząd Gminy
Sitkówka-Nowiny
tel. +48 41 347-50-00
nowiny@nowiny.com.pl
Ranking stron
www.gmina.pl
- zagłosuj >>
Prezentacja gminySzanowni Państwo,
Zapraszam Państwa do gminy Sitkówka-Nowiny. Dla jednych z Was może to być „Gmina z przyszłością”, dla innych – „Gmina wykuta w kamieniu”. To dobre miejsce do prowadzenia biznesu lub uprawiania turystyki. Najlepsze miejsce na postawienie wymarzonego domu i rekreację.
Gmina Sitkówka-Nowiny od lat zaliczana jest do najlepszych gmin w Polsce. Dobry klimat do inwestowania na terenie gminy i poprawa warunków życia mieszkańców dostrzegane były najpierw w rankingach „Złotej setki” polskich gmin Rzeczpospolitej, a od czterech lat w przyznawanych rokrocznie certyfikatach gmina Fair Play.

Przywiązujemy szczególną wagę do poprawy warunków rozwijania biznesu, a przez to także, do zmniejszenia bezrobocia na terenie gminy i poprawy warunków bytowych mieszkańców.

Nasza gmina posiada bogactwa naturalne, dzięki którym mogą na naszym terenie rozwijać działalność takie podmioty jak Dyckerhoff Polska, ZPW Trzuskawica czy Lafarge Kruszywa i Beton.
Posiadamy także miejsca urokliwe, przepiękne lasy, malownicze łąki i pasma górskie. Przez teren gminy przebiegają szlaki turystyczne i rowerowe.

Bliskość Kielc oraz wiele atrakcji turystycznych na terenie gminy i w bezpośrednim jej sąsiedztwie sprawiają, że warto do nas zajrzeć.

Stanisław Barycki
wójt gminy Sitkówka-Nowiny


Urząd Gminy Sitkówka-Nowiny

Pytania do Wójta Odpowiedzi Wójta
 
SONDA
Jakiego rodzaju źródłami energii odnawialenej jesteś zainteresowany?
kolektory słoneczne
pompy ciepła
inne systemy
zobacz wyniki

<<   Marzec   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

MAPA SERWISU
STATYSTYKA