Oficjalny Internetowy Serwis Informacyjny  
   Aktualny serwis
° Kontakt i godziny otwarcia
° Aktualna lista kursów
° Spacery po zawodach
° Aktualności
sławni ludzie z naszej gminy
  

Urząd Gminy
Sitkówka-Nowiny
tel. +48 41 347-50-00
nowiny@nowiny.com.pl
Ranking stron
www.gmina.pl
- zagłosuj >>
Centrum Kształcenia na Odległość
CENTRUM KSZTAŁCENIA NA ODLEGŁOŚĆ
Centrum Kształcenia na Odległość na Wsiach mieści się w Szkole Podstawowej w Bolechowicach. Jest to jeden z projektów realizowanych przez Europejski Fundusz Społeczny współfinansowany przez Unię Europejską. Projekt powstał w odpowiedzi na potrzebę zapewnienia możliwości rozwijania i uzupełniania kwalifikacji zawodowych. Głównym celem projektu jest zmniejszenie dysproporcji edukacyjnych pomiędzy wsią a miastem.    

Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt multimedialny dostępem do Internetu, faxu, drukarki, projektora, niezbędne oprogramowania. Posiadamy pakiety atrakcyjnie opracowanych słowników oraz encyklopedii, które stanowią wspaniałą skarbnicę wiedzy dla wszystkich.

   


Oferujemy bezpłatny dostęp do 65 różnego rodzaju kursów i szkoleń e-learning, które odbywają się online poprzez łącza internetowe.
Do udziału w szkoleniach zapraszamy wszystkich chętnych pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, zdobyć nowe umiejętności, zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.
Oferta szkoleniowa jest bezpłatna, każdy uczestnik szkolenia, który pomyślnie ukończy naukę otrzyma zaświadczenie ukończenia kursu. Dzięki zastosowaniu technik nauczania zdalnego, każdy uczący się może indywidualnie kształtować swój plan nauki, w zależności od potrzeb i możliwości.  

Pomieszczenie Centrum  przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych, w którym znajduje się specjalistyczny sprzęt komputerowy, oraz programy multimedialne dla tych osób.
 Pytania do Wójta Odpowiedzi Wójta
 
SONDA
Jakiego rodzaju źródłami energii odnawialenej jesteś zainteresowany?
kolektory słoneczne
pompy ciepła
inne systemy
zobacz wyniki

<<   Marzec   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

MAPA SERWISU
STATYSTYKA